W tym dziale można zapoznać się z warunkami oferowanej przez nas gwarancji. Misją naszego sklepu jest zapewnienie jak najwyższej jakości obsługi klienta oraz jego zadowolenia wynikającego z użytkowania blendera.

W razie kwestii związanych z użytkowaniem blendera, udzielonej gwarancji, napraw serwisowych prosimy o kontakt z nami pod numerem telefonu: +48 881 561 399 lub na adres mailowy: [email protected]

W ramach reklamacji przysługuje Państwo prawo do:

  • Złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy, ale nie wtedy kiedy wada jest nieistotna;
  • Żądania wymiany produktu na wolny od wad;
  • Żądania usunięcia wady;
  • Złożenia oświadczenia o żądaniu obniżenia ceny;

Szczegółowe wyjaśnienie kwestii reklamacyjnych znajduje się w naszym regulaminie.

Poniżej znajduje się plik PDF z przedstawionymi warunkami gwarancji standardowej

Poniżej znajduje się plik PDF z przedstawionymi warunkami gwarancji komercyjnej

Zwroty

Oferowane przez nas produkty są najwyższej jakości. Gdyby jednak z jakichkolwiek przyczyn zakupiony produkt nie spełniał Państwa oczekiwań, mogą Państwo skorzystać z prawa odstąpienia od umowy. Dla nas najważniejszy jest Klient, dlatego wprowadziliśmy 30-dniowy termin na zwrot zakupionego towaru. W większości sklepów taki termin to tylko 14 dni.

By zwrócić produkt należy wypełnić oświadczenie odstąpienia od umowy, a następnie odesłać je na adres zawarty w oświadczeniu. Oświadczenie można również wysłać drogą elektroniczną na adres: [email protected]
 
Zwyczajowo oświadczenie wysyła się wraz ze zwracanym towarem.
 

Zwrot towaru powinien nastąpić nie później niż w terminie 14 dni od dnia odstąpienia od umowy. Koszt przesyłki zwracanego towaru pokrywa kupujący.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba, że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Przesyłki zwrotne wysyłane do nas za pobraniem nie będą odbierane.

Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Poniżej znajduje się pliki PDF z formularzem zwrotu i rękojmi

Formularz Zwrotu
Formularz Rękojmi