„Jesteś tym czym się żywisz”

Badania naukowe i zdrowy rozsądek potwierdzają jednoznacznie znaczenie prawidłowo dobranej diety w promocji zdrowego trybu życia. Spożywane przez nas płyny i potrawy dostarczają nam wszystkich niezbędnych składników dla prawidłowego funkcjonowania naszych organizmów.

Gotowanie świeżych warzyw i owoców niszczy wiele cennych składników odżywczych i witamin. Wyciskanie soków z naturalnych owoców i warzyw prowadzi do utraty nawet 70% składników. Wartościowe komponenty odżywcze zawarte w miąższu, skórce oraz nasionach warzyw i owoców nie mogą być wchłaniane przez nasz organizm, chyba że uwolnimy je niszcząc ścianki komórek roślinnych.

Wysoka moc robocza blendera OmniBlend powoduje rozerwanie ścianek komórek i uwolnienie cennych składników żywnościowych, które mogą być przyswajane przez organizm pod postacią smacznych i pożywnych zup i soków. Wpływa to na poprawę zdrowia i samopoczucia i powoduje znaczącą oszczędność wydatków na lekarstwa i preparaty witaminowe.

Blender OmniBlend to coś więcej niż zwykły blender, to wielofunkcyjne urządzenie, które może z powodzeniem zastąpić pracę kilku innych urządzeń.

Mówiąc krótko – blender OmniBlend umożliwia szybkie i łatwe przygotowywanie smacznych i zdrowych potraw z warzyw i owoców.

 

Soki i koktajle

Za pomocą blendera OmniBlend można sporządzić zdrowe, pełnowartościowe soki i koktajle, przygotowywać sosy i desery bez niepotrzebnego nagrzewania potraw, co pozwala chronić cenne składniki pokarmów.

Lody i mleko z orzechów

Kolejnym zastosowaniem urządzenia jest możliwość przyrządzania lodów i doskonałego mleka orzechowego.

Blender Omniblend wytwarza lody. 6 ostrzowy zestaw tnący rozdrabnia mrożone owoce, które następnie samoistnie zamarzają w postaci lodów o delikatnej konsystencji.

Gorące zupy

Blender Omniblend przygotowuje gorące zupy – umożliwia to tarcie ostrzy tnących oraz niespotykana moc silnika. W ciągu niespełna 4 minut możnaprzetworzyć świeże warzywa w gorącą, parującą zupę!

Blender Omniblend przygotowuje gorące zupy – umożliwia to tarcie ostrzy tnących oraz niespotykana moc silnika. W ciągu niespełna 4 minut możnaprzetworzyć świeże warzywa w gorącą, parującą zupę!

Gorące zupy

Kolejnym zastosowaniem urządzenia jest możliwość przyrządzania lodów i doskonałego mleka orzechowego.

Blender Omniblend wytwarza lody. 6 ostrzowy zestaw tnący rozdrabnia mrożone owoce, które następnie samoistnie zamarzają w postaci lodów o delikatnej konsystencji.

Dania dla dziecki

OmniBlend pozwala przyrządzać potrawy dla dzieci. Po co karmić dziecko przetworzoną żywnością, skoro możesz podać mu zdrowe i pełnowartościowe potrawy przygotowane za pomocą blendera OmniBlend?

Blender kielichowy JTC Omniblend I

999,00 
Blender kielichowy  OmniBlend I  to urządzenie najwyższej jakości, jest wystarczająco silny aby mielić owoce i warzywa w całości. Na blender Omniblend udzielamy jako jedyni 5 lat gwarancji i 30 dni na zwrot! Dodatkowo książka z przepisami w języku polskim oraz woreczek do produkcji mleka roślinnego w zestawie!​ Blender dostępny z kielichem 2 litry. 

Blender kielichowy JTC Omniblend V

979,00 1.270,00 
JTC OmniBlend V (TM-800, TM800A) to niezwykle wydajny blender kielichowy wyposażony w silnik o wysokiej mocy 3 koni mechanicznych. Omniblend jest idealnym urządzeniem do przygotowywania smoothies, zup, dipów, lodów i wielu innych przepisów. Na blender Omniblend udzielamy jako jedyni 5 lat gwarancji i 30 dni na zwrot. Blender dostępny z kielichem o pojemności 2 litrów.

Gniazdo napędu do blendera JTC Omniblend

89,00 
Gniazdo napędu do blenderów kielichowych JTC Omniblend I, III i V

Gumowa podkładka kielicha Omniblend

89,00 
Podkładka na którą stawia się kielich Omniblend. Podkładka utrzymuje kielich na swoim miejscu i redukuje drgania.

Kielich 1,5 litra do blendera JTC Omniblend

499,00 
Kielich do blendera  Omniblend o pojemności  1,5 litra. Najlepszy wybór do produktów mokrych. Przygotujesz znakomite smoothies, koktajle, jogurty, oraz skruszysz lód!

Kielich 1,5 litra typ „B” do blendera JTC Omniblend

550,00 
Nowy typ kielicha o pojemności 1,5 litra do blendera Omniblend I oraz Omniblend V. Kielich swoją premierę miał pod koniec 2017 roku!

Kielich 2 litry do blendera JTC Omniblend

499,00 
Kielich blendera do blendera Omniblend o pojemności  2 litrów. Kielich przeznaczony do blendowania produktów suchych jak i mokrych.

Ostrza do blendera kielichowego JTC Omniblend

209,00 
Oryginalne, sześcioramienne ostrza do blendera Omniblend. Ostrza zostały specjalnie wyprofilowane, posiadają zagięte końcówki, dzięki czemu jeszcze lepiej blendują produkty suche jak i mokre.

Osłona dźwiękoszczelna JTC Omnishield

440,00 
Dedykowana osłona redukująca dźwięk pracy blendera. Pasuje do blenderów Omniblend z kielichem o pojemności 1,5 litra.

Pokrywa kielicha 2 litry Omniblend z zatyczką

79,00 
Pokrywa kielicha 2 litry Omniblend. Pokrywa to nieodzowny element kielicha blendera. Szczelnie zamyka kielich pozwalając na bezpieczne blendowanie produktów. Pokrywa

Silnik do blendera JTC Omniblend

550,00 
To serce blendera Omniblend. Blendery Omniblend w normalnym trybie pracy osiągają 950 watów do maksymalnie 1150 watów przy mieleniu szczególnie twardych produktów.

Tamper do blendera JTC Omniblend

79,00 
Tamper - popychacz do kielicha 1,5 litra oraz 2 litry Omniblend.