Blendery marki JTC Omniblend. Znajdziesz tutaj wszystkie modele blenderów JTC Omniblend. W swojej ofercie posiadamy blendery Omniblend I oraz V. Produkty firmy JTC zdobyły uznanie użytkowników w ponad 60 krajach na świecie. Poszukujesz blendera? JTC Omniblend to produkt którego potrzebujesz! Nasza firma jest autoryzowanym dystrybutorem blenderów JTC Omniblend na terenie Polski.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Pokaż menu boczne

Blender kielichowy JTC Omniblend I

999,00 
Blender kielichowy  OmniBlend I  to urządzenie najwyższej jakości, jest wystarczająco silny aby mielić owoce i warzywa w całości. Na blender Omniblend udzielamy jako jedyni 5 lat gwarancji i 30 dni na zwrot! Dodatkowo książka z przepisami w języku polskim oraz woreczek do produkcji mleka roślinnego w zestawie!​ Blender dostępny z kielichem 2 litry. 

Blender kielichowy JTC Omniblend V

979,00 1.270,00 
JTC OmniBlend V (TM-800, TM800A) to niezwykle wydajny blender kielichowy wyposażony w silnik o wysokiej mocy 3 koni mechanicznych. Omniblend jest idealnym urządzeniem do przygotowywania smoothies, zup, dipów, lodów i wielu innych przepisów. Na blender Omniblend udzielamy jako jedyni 5 lat gwarancji i 30 dni na zwrot. Blender dostępny z kielichem o pojemności 2 litrów.