Sklep omniblend.pl jest dystrybutorem światowej klasy blenderów JTC. Firma JTC to przede wszystkim wieloletnie doświadczenie oraz najwyższa jakość oferowanych produktów!

Co wyróżnia naszą firmę?

  • Produkty najwyższej jakości
  • Obsługa Klienta na najwyższym poziomie
  • 30 dni na zwrot zakupionego produktu

Blendery JTC otrzymały liczne korzystne niezależne opinie potwierdzające ich wykonanie na światowym poziomie. Od 2015 roku znakomite produkty JTC sa także dostępne w Polsce. Więcej informacji o marce JTC Omniblend znajdziesz poniżej.

Blendery JTC posiadają certyfikaty: UL, cUL, CE, CB, IEC oraz SAA. Spełniają również europejską normę 1935/2004 dotyczącą kontaktu z żywnością. Firma JTC posiada certyfikat ISO 9001:2008

Dlaczego warto zaufać marce JTC?

Fabryka JTC - producent blenderów kielichowych Omniblend

JTC jest chińsko – tajwańską grupą kapitałową która działa na rynku od 1996 roku. Spółką dominująca w JTC jest, Taiwan Star Industrial Inc. Firma została założona w 1983 roku co daje jej 35 lat doświadczenia w produkcji sprzętu AGD. Modele blenderów kielichowych produkowane przez JTC to Omniblend I, Omniblend III, Omniblend V oraz akcesoria do blenderów kielichowych

Firma eksportuje swoje produkty do ponad 90 krajów oraz jest oficjalnym producentem części dla ponad 100 różnych marek. Materiały i komponenty, których używa JTC są w 90% produkowane na miejscu w ich fabryce pod ścisłą kontrolą jakości. Gotowe elementy i części produkowane przez JTC można znaleźć w wielu innych markach produktów gospodarstwa domowego, takich jak Honeywell, włoski DeLonghi i Sanyo.

JTC posiada nowoczesną, w pełni zintegrowaną fabrykę. 90% elementów we wszystkich blenderach OmniBlend jest produkowanych przez firmę na miejscu i podlega ciągłym udoskonaleniom. Projektowanie i produkcja form z tworzyw sztucznych, projektowanie i integracja układów elektronicznych, programowanie układów scalonych, produkcja silników, sitodruk, tampondruk, obróbka zacisków kablowych i obróbka elementów metalowych. To wszystko jest wytwarzane bezpośrednio w fabryce JTC. Dzięki temu mamy pewność, że otrzymujemy produkt w pełni sprawdzony, o powtarzalnych i najwyższych parametrach.

Jakość

Blendery kielichowe wysokiej mocy OmniBlend są produkowane przez JTC, firmę z ponad 35-letnim doświadczeniem, lidera w branży urządzeń AGD. Urządzenia te są wytwarzane w warunkach ścisłej kontroli jakości, przy użyciu najlepszych materiałów. Gwarantuje to najwyższą klasę sprzętu. Marka OmniBlend prowadzi stale prace badawczo-rozwojowe, wspierając innowacje w sektorze zdrowego żywienia. 

Uwaga – należy się wystrzegać tanich podróbek! Tylko w blenderach kielichowych OmniBlend zastosowane zostały oryginalne, markowe części! Miarą sukcesu i reputacji firmy JTC jest to, że wiele firm wywodzących się z Chin zaczęło kopiować blendery OmniBlend. Są one sprzedawane w wyraźnie niższej cenie oraz przede wszystkim o wiele gorszym wykonaniu! Jeżeli blender nie posiada oznaczenia JTC lub OmniBlend, to możesz być pewny, że masz do czynienia z tanią podróbką! 

Jako autoryzowany sprzedawca produktów JTC w Polsce zapewniamy, że nasze blendery kielichowe są oryginalnymi produktami JTC.

Wydajność

OmniBlend połączył rozwiązania konstrukcyjne najlepszych na świecie blenderów, aby stworzyć jedno z najszybszych i najmocniejszych urządzeń do przygotowywania żywności, wspomagane przez solidny i niezawodny silnik elektryczny o mocy 3 KM. Ten świetnie sprzedający się blender komercyjny nadaje się zarówno do intensywnej pracy w restauracjach i pijalniach soków, gdzie przynosi nowy poziom profesjonalizmu i kreatywności. Znajduje zastosowanie w przygotowywaniu posiłków w kuchni domowej. 

Blendery OmniBlend posiadają moc i wydajność, aby rozbić ściany komórkowe zielonych liściastych, warzyw korzeniowych, uwalniając w ten sposób cenne składniki odżywcze dla łatwiejszego przyswojenia przez twój organizm. Podsumowując – Omniblend to bardzo dobry blender kielichowy.

Żywotność

Marka OmniBlend byłą oceniana i testowana w ciągu ostatnich 20 lat, na rynkach ponad 90 krajów. Nasze blendery są używane komercyjnie przez restauracje i pijalnie smoothies na całym świecie. O klasie produktów świadczy około 1000 niezależnych opinii, wydanych przez użytkowników na całym świecie. OmniBlend oferuje na swój sprzęt 5-letnią gwarancję nezawodności.

Cena

OmniBlend specjalizuje się w produkcji sprzętu wysokiej jakości i wydajności, blenderów kielichowych, które są bardziej przystępne cenowo będą bezawaryjnie działać przez cały okres użytkowania. Porównanie wydajności, jakości, trwałości, ceny i okresu gwarancji, pozwala nam twierdzić, że blendery wysokiej mocy OmniBlend są najlepszymi blenderami na rynku.

Jak produkuje się blendery JTC Omniblend

Certyfikaty

Blendery JTC Omniblend posiadają certyfikaty:
ISO 9001:2008, UL, cUL, CE, CB, IEC oraz SAA

Spełniają również europejską normę 1935/2004 dotyczącą kontaktu z żywnością.

Zapewniamy, że nasze blendery jak i części są markowymi produktami JTC. Pamiętaj u nas każdy blender pochodzi wprost od producenta! Na blenderze oprócz nazwy Omniblend, numeru seryjnego jest również logo JTC!

Wszystkie blendery Omniblend zostały dopuszczone do obrotu na rynku polskim przez SANEPID!